הבית העתיק עין כרם

הבית העתיק בעין כרם - סיור חצרות בעיר העתיקה

ביקור חוויתי בבית העתיק בכפר ובוטיק הריבות הכפרי "שושנת עין כרם" בוטיק הריבות הכפרי "שושנת עין כרם" נמצא בגינת הבית העתיק הקסומה ומראהו כבקתת עמי ותמי מהאגדות. בבוטיק הריבות כ 100 סוגי פינוקים: ריבות, ליקרים, רטבים, מתבלים והכל מעוטר בשושנים.מכמו כן ניתן לבקר בבית העתיק עצמו, (על בסיס זמינות הבית למבקרים). הבית העתיק הינו בית מוזיאוני ובו גת יין קדומה בתחתית, אדריכלות מופתית וגגות לתצפית על נופה המרהיב של עין כרם. ביקור בבית העתיק עלותו 15 ₪ למבקר. לרוכשים ריבות (ריבה למשתתף) הביקור ללא עלות. הבית פתוח למבקרים על בסיס זמינות, תוכלו לצפות בכל התכנים גם מבחוץ אם הבית סגור.

עמוד זה הוא חלק מתוך סיור בכפר עין כרם, סיור מודרך עצמאי עם הנייד! תוכלו לרכוש את הסיור ולצאת לדרך כבר עכשיו, לכל הפרטים צפו בסרטון. הסיור מועבר ע״י תמי צדוק, מורת דרך שמתמחה בעין כרם, בסיור מבקרים בכנסיות ובאתרים החשובים בעין כרם: כנסיית הביקור, מעיין מריים, יוחנן המטביל, מנזר האחיות ציון, כמו כן אצל האמנית רות חביליו, במלון אלגרה ועוד ועוד, מסיימים בבוסטן עין כרם, שווה לכם לבוא!
סיור בעין כרם

קסם ואווירה בסמטאות עין כרם

169
דורג 4.65 מתוך 5

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן