סיור עצמאי במושבה הגרמנית בירושלים

המושבה הגרמנית – מתחילים במתחם התחנה - סיור במושבה הגרמנית

זהו מבנה תחנת הרכבת ההיסטורית של ירושלים. לכאן הגיעה הרכבת מיפו ומכאן יצאה חזרה החל משנת 1892. הרכבת היתה בתחילתה כלי התחבורה הכי בטוח לכיוון יפו, אם ניקח בחשבון שהאלטרנטיבה היתה עגלה עם סוס או שניים. הרכבת ראתה כאן את התורכים ואחר כך את האנגלים ולבסוף אותנו – את הישראלים. אבל משך השנים ככל שהתחבורה המוטורית התפתחה ומשך הנסיעה התקצר, ירדה הרכבת מגדולתה, מספר הנוסעים קטן משמעותית עד שלא כדאי היה להפעיל אותה ובשנת 1998 פסקה מלפעול. לתחנה נמצאה תכלית אחרת בדמות מרכז קניות ובילויים

הצטרפו לסיור במושבה הגרמנית בירושלים, סיור עצמאי עם הטלפון הנייד שלכם בהדרכת רפי כפיר. הסיור מתחיל במתחם התחנה וממשיך לשכונת המושבה הגרמנית הצמודה, ובדרך תקבלו הסברים מעמיקים על המבנים, הדמויות והתקופה. סיפורי נוסטאלגיה במושבה הגרמנית, קולנוע סמדר, מבני הקהילה, מה יש פה היום ומה היה פה פעם. תוכלו להתחיל את הסיור בכל רגע ולהתקדם בזמן והקצב שלכם.

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן