סיור עצמאי בצפת הדוידקה

כיכר הדווידקה - סיור בצפת

“כיכר הדווידקה” נמצאת ליד בנין עירית צפת ואל מול המבנה מנוקב הכדורים של המשטרה העירונית הבריטית. זהו המקום בו מונצחת הדרמה הגדולה של הקרב על צפת במלחמת הקוממיות בחודשים אפריל ומאי 1948. זהו סיפור דרמטי שבו תושבי הרובע היהודים בצפת שהיו מיעוט קטן בעיר שרובה היה ערבי, הצליחו לעמוד כנגד התקפה עליהם שסופה הצפוי היה מוות וחורבן. בעזרת עמידתם האיתנה ובעיקר בעזרת מחלקה של 35 לוחמי פלמ”ח שהגיעו לסייע הם הצליחו להחזיק מעמד ולהפוך את הקערה על פיה עד לניצחון המסחרר בקרב על העיר. על הקרב הזה אמר רב העיר "צפת ניצלה בזכות הנס ובזכות המעשה". לתשומת ליבכם: אזור כיכר הדווידקה סגור לשיפוצים ומגודר בחודשים הקרובים. לכן מומלץ להתבונן במבנים מנוקבי הכדורים ולהאזין להסבר ברחבה המוצלת שנמצאת מצפון (מימין) לבית העיריה. משם גם תמשיכו לתחנה השלישית.

הצטרפו לעמרי אבידר לסיור בצפת העתיקה, בין האתרים בהם נבקר: המצודה, רחוב הגלריות, צנהרות צפת, בתי הכנסת, הסמטאות, הדוידקה ועוד. נכיר את סיפורי המעשיות וההסטוריה של צפת העתיקה. הסיור הוא עצמאי, כלומר סיור בצפת עם הטלפון הנייד שלכם.
סיור עצמאי בצפת - שוק האמנים
במחיר מיוחד!

סופגים קדושה ואווירה בצפת העתיקה

99
דורג 4.82 מתוך 5

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן