שאלות ותשובות

מה זה סיור עצמאי?

Play Video

למי זה מתאים?

Go.BeeTravel מתאים לכל מי שרוצה לצאת לסיור באופן עצמאי, כבודדים או כקבוצה, אופי ורמת הסיור משתנה מסיור לסיור, יש למבוגרים ונוער ויש לכל המשפחה, בכל מקרה צריך שיהיה מבוגר אחראי מעל גיל 18, ניתן גם לקיים את הסיור כ”סיור וירטואלי” מהבית

האם אפשר להגיע לסיור מתי שאני רוצה?

כן, למעט סיורים שקשורים לאירוע מסויים, כמו סיור חנוכיות או סיורים שמחייבים שעות ספציפיות וכד’

האם יש איתנו מדריך?

לא, כל הרעיון זה שהסיור העצמאי יהיה זמין עבורכם בזמן שלכם, באינטימיות שלכם ועם האנשים שאתם בוחרים

איך הולך כל נושא התשלום?

כל התשלום הוא אוטומטי במערכת מאובטחת, אתם צריכים להזין את הפרטים האישיים שלכם ואז תחוברו לעמוד הסליקה בו תזינו את פרטי האשראי, בשלב הבא תקבלו חשבונית מס קבלה לדוא”ל שהזנתם וההרשאה תיפתח לכם באופן אוטומטי.

צפו בתהליך הרכישה של סיור עצמאי

בסרטון הבא תוכלו לראות איך מתבצע כל תהליך הרכישה של סיור וירטואלי עצמאי לדוגמה.

Play Video

מה אקבל אחרי הרכישה?

כשרוכשים סיור בודד מקבלים הרשאה לגשת לתוכן הסיור עבור משתמש אחד בודד, אנחנו ממליצים להיות עד 4 אנשים לכל משתמש כדי שלא יהיה צפוף סביב הסמארטפון או הטאבלט. התוכן יהיה זמין לאותו המשתמש ל14 יום אלה אם צויין אחרת ואחרי זה ההרשאה תחסם אוטומטית.

איך זה קורה ת'כלס בשטח?

המסלול מובנה ואתם תקבלו הנחיות ברורות הכוללות מפת גוגל שאפשר לפתוח אותה ולנווט איתה בקלות, בכל אתר תקבלו את התוכן המדוייקים, לפעמים יופיעו גם חידות ומשימות (לא חובה), במהלך הסיור יהיה לכם סרגל צדדי שניתן לפתוח ולדלג בין התחנות, כך שתוכלו לבחור אם תרצו לדלג או לחזור לנקודה ספציפי במהלך הסיור.

יש לכם עוד שאלה?

בכיף, כתבו לנו ונענה לכם בהקדם: צור קשר

תמיכה

קיים עמוד מיוחד לפתרון בעיות ותמיכה, לחצו כאן כדי לעבור לעמוד התמיכה

מה צריך מבחינת טכנולוגיה?

כל מכשיר (סמארטפון או טאבלט) חכם יכול להתאים, חובה קליטת אינטרנט במהלך הסיור, אין צורך להוריד אפליקציה מחנות, במכשירי אנדרואיד תופיע הודעה שמזמינה לשמור קיצור דרך למסך הבית, השתמשו בזה כדי לצפות בתכנים במסך מלא. באפל (IOS) ניתן לעשות את זה ידנית.

האם צריך להוריד אפליקציה?

לא, כל הפעילות מועברת פה באתר באזור מותאם לטלפונים וטאבלטים, מומלץ לעבוד עם דפדפן Chrome

איך זה עובד עם קבוצות גדולות?

יש לכם אפשרות לקנות מנוי קבוצתי, הדרך הזו מתאימה אם אתם רוצים להגיע יחד כקבוצה גדולה או שאתם רוצים לקנות מתנה לעובדים / חברים / משפחה. בשלב הקנייה אתם כותבים את שם הצוות שלכם – לדוג’ “גוגל ישראל” ובוחרים כמה הרשאות לפתוח (שימו לב זה בקפיצות של 5) כלומר, אם בחרתי 5 הרשאות (מוצר אחד) הקבוצה שלי תוכל להכיל כ 20 איש . 
לאחר הרכישה תוכלו לראות ולנהל את כל ההרשאות שרכשתם, ולהזמין את החברים ע”י שליחה של הקישור בווטסאפ או במייל או הזנת המייל שלהם וצירופם אוטומטית.

כך נראה סיור אמיתי

בכל סיור יש בין 8-16 תחנות שבהם עוצרים ומקבלים מידע, המידע מונגש בסרטונים, טקסט, קטעי אאודיו ועוד.
דלגו לתחנה הבאה, פתחו את התפריט מצד ימין למעלה, צפו בסרטונים, שמעו קטעי הסבר ותתרשמו מהממשק.
סרקו את קוד ה-QR כדי לקבל את התחושה מהטלפון שלכם.

demo tour qr