סיור טעימות בשוק מחנה יהודה

עוזיאלי ז״ל – איש האתרוגים - סיור בשוק מחנה יהודה

עוזי אלי ז״ל היה אחד האנשים הצבעוניים שפגשתי בחיי, הוא נולד בתימן ב1940? דור שלישי של משפחת רופאים/הילרים שהיו משתמשים בחכמת הטבע והעשבים, והיו מסתובבים בין הכפרים השונים. עוזי ומשפחתו עלו ארצה במבצע מרבד הקסמים, עם השנים המשיך ללמוד רפואות טבעיות שונות מצרפת וסין ומכל מקום, העיקר שיהיה מהטבע. הוא התחיל פה בפינה על רחוב אגריפס הרבה לפני שהטבעי נהפך לטרנד, בהתחלה צחקו עליו ואמרו מי ישתה את עשב ואת ההמשקאות המוזרים האלה, והיום יש לו 3 סניפים והוא נהפך לגורו שכל יום באים לשמוע לעצתו ולהתרפא ותור לקוחות ארוך שרוצה לשתות עשב חיטה או לקנות גת חבשי. עוזי גם רוקח קרמים ותרסיסים ושיקויים מיוחדים רבים מהם על בסיס אתרוג, כמו תרסיס שמופק מ14 קילו של קליפת אתרוג סחוט, לרענון העור קרם אנטי אייג'ינג, מזרעי אתרוג ושמן קוקוס, ועוד מלא שיקויי פלא אבל מעל הכל בולט היחס והאנרגיה שמקבלים במקום תמיד תצאו מחוייכים. אחרי ביקור וטיפול ואני יום יום נוהג לשתות את המשקה המיוחד שלי עם שוט של ג'ינג'ר-כורכום-לימון-ופלפל קאיין לרפואה מונעת. וכשאני מתחיל להרגיש שאני מפתח משהו, זה המקום שאלך אליו ראשון.

הצטרפו לשוקי היידו לסיור טעימות בשוק מחנה יהודה, סיור בו נכיר לעומק את סיפורי השוק, ההסטוריה שלו, הבאסטיונרים, איך עובד השוק, נטעם מהמקומות הכי שווים בשוק! הסיור עצמאי, כלומר תוכלו לצאת לדרך מתי שתבחרו, הסיור בשוק מחנה יהודה לא כולל טעימות (בתשלום) ותוכלו לבחור מה לטעום בתקציב שלכם. בקיצור, רוציםפ לצאת לסיור בשוק מחנה יהודה היום או מחר? זה הסיור עבורכם!
[login_fail_messaging]

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן