כנסיית-המשיח

חצר כנסיית המשיח - סיור חצרות בעיר העתיקה

סיור חצרות בעיר העתיקה - הצטרפו לרפי כפיר לסיור יוצא דופן בנבחי העיר העתיקה, סיור עבקבות חצרות. חצרות חבויות ונסתרות, וצרות פתוחות, בורות המים, חצרות של כנסיות, שכונות פרטיות ועוד. בין האתרים בהם תבקרו: חצר כנסיית המשיח, הפטריארכיה הלטינית, החצר הארמנית, קבר דוד, חצר חבד, החוש, בית החולים האנגלי, חצר גלציוב, חאן אל סולטאן, כניית הגואל, כנסיית הקבר ועוד הפתעות רבות, בואו!

נכנסנו לחצר מאד מטופחת של הכנסיה האנגליקנית וסביב לחצר ישנם מספר מבנים הקשורים לכנסיה הזו. אבל החצר הכי יפה במקום קצת חבויה, עליכם להקיף את הכנסיה ולפנות שמאלה וכמה מטרים אחרי הפניה תראו משמאלכם מעבר קטן עם דלת. הכנסו בה ותגיעו לחצר הנעלמת.  הכנסיה הזו נבנתה על ידי הפרוטסטנטים בשילוב של הכנסיה האנגליקנית והלותרנית שהחליטו להקים בישופות משותפת. לאחר כמה שנים נפרדו שתי הכנסיות כל אחת לדרכה והמרכז האנגליקני היום נמצא בכנסית סנט גורג' כקילומטר צפונית לשער שכם והמרכז של הכנסיה הלותרנית נמצא ליד כנסית הקבר בכנסית הגואל בנבקר בה בהמשך הסיור.

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן