כנסיית הבשורה

כנסיית הבשורה - חג המולד בנצרת

בזיליקת או כנסיית הבשורה היא הכנסיה הגדולה במזרח התיכון. זו גם אחת הכנסיות החשובות והקדושות ביותר של העולם הנוצרי כולו. על פי האמונה הנוצרית במקום בו נמצאת הכנסיה שכן בית משפחתה של מרים (מריה) אם ישוע הנוצרי ובדיוק שם התרחש אירוע הבשורה בו בישר המלאך גבריאל למרים על כך שתישא ברחמה את בן האלוהים. ברגע זה "נעשה הדבר לבשר" שהוא רגע מכונן ומרכזי באמונה הנוצרית. הבזיליקה שנבנתה בשנות ה-60 בסגנון מודרני מוקדשת ומהללת בשלל דרכים את דמותה של מרים. לא סתם אתר זה הוא אבן שואבת למאות אלפי צליינים ומבקרים בשנה. מקום מרשים ביותר!

הצטרפו לעמרי אבידר לסיור מודרך בחג המולד בנצרת, סיור צבעוני באתרים הכי יפים של העיר ובזמן הכי יפה של נצאת בשנה! תבקרו בסמטאות המתחדשות ותכירו את סצינת בתי הקפה וההוסטלים, הרחובות המוארים בקישוטי חג, כנסיית הבשורה וציר הצליינים, וכמובן כיכר העכנסייה שם החגיגות המרכזיות! את הסיור אפשר לעשות בכל חודש דצמבר!
סיור חג המולד בנצרת

חגיגות חג המולד בנצרת

169
דורג 4.63 מתוך 5

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן