דלגו תחנה

פאזל פואם – במעבר מול רציף 2

מתי עלה מדריך סיורי גרפיטי בתל אביב

פאזל פואם

חסר טקסט

סטנסיל

אומנות רחוב וגרפיטי אינם חוקיים גם היום, אמן שיתפס מצייר בשד רוטשילד או בכל אזור סטרילי, יקבל קנס ואף הזמנה לחקירה, אם יצייר בדרום תל אביב סביר להניח שלא יחפשו אותו גם אם הוא חתום על העבודה, במקרה ופקח יראה אותו מצייר, הפקח יתן קנס כפי שאדם שלא קצץ את הצמחיה בבניין מגורים, בית קפה שחרג בפיזור שולחנות מאזור מותר לו להוציא סחורה הוא להציב, או לא שלם אגרות בזמן.
אמנים חיפשו דרך לעשות אמנות מהר, סטנסיל היא טכניקה מהירה, שבלונה שמצויר או נכתב עליה, נחתכה ורוססה, כל צבע הוא שבלונה נפרדת, זה לוקח שניות עד דקות.

תחנה הבאה

פתח מפה

הוראות הגעה לנק' המפגש

בתחבורה ציבורית: כל קו המגיעה מהארץ אל התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, עולים לקומה השביעית של דן אל הספסלים הוורודים מול מודיעין דן..


ברכב: חניון הגדוד העברי, חוצים את הגינה, נכנסים משער 41 ברחוב לוינסקי. עולים לקומה השביעית של דן אל הספסלים הוורודים מול המודיעין.


בהגיעכם מול הספסלים הורודים מצדי הלוח האלקטרוני הענק תראו קומוניקט בעברית ובאנגלית המספר את סיפור התערוכה להכרות ראשונית.

הסבר הגעה

תחנה קודמת

[/wcm_restrict]
סיור עצמאי
נגן וידאו

תוכן מוגן

תוכן העמוד הזה הוא חלק מסיור עצמאי המופעל ע”י Go.BeeTravel, התוכן נבנה עבור טלפונים חכמים וטאבלטים. כדי לקבל גישה מלאה עליך לרכוש את הסיור, אם יש לך גישה בבקשה התחבר למערכת והתוכן יופיע.
ניתן להתחבר למערכת ממכשיר אחד בלבד.

Go הוא סיור מודרך אמיתי שקורה בשטח עם הטלפון הנייד שלך!
התכנים הכי המעניינים ורלוונטיים, המקומות הכי חמים בעיר, מוגשים עבורכם בעטיפה טכנולוגית תאפשר לך לצאת לסיור בזמן שלך, עם החברים שלך, בקצב שלך ובמחיר אטרקטיבי.

קבלו מאיתנו עדכונים

דילוג לתוכן