דלגו תחנה

סיור גרפיטי התחנה המרכזית – תחילת הסיור

מתי עלה מדריך סיורי גרפיטי בתל אביב

תחילת הסיור בספסלים הורודים

מעל הקומוניקט יתכן ותראו על הקיר  פלסטר מצויר פריסטייל (עבודה באופן חופשי בכל טכניקה ללא סקיצה), במידה וראיתם מדובר בעבודת אומנות של ממש של האמן דדה בנדיד (פלסטר), דדה מצייר ברחובות פלסטרים בגדלים של בין סנטימטרים למטרים ועד לשטחים של מבנה שלם, לאחרונה דדה יצא בהדסטארט בו ניתן לרכוש אריזת פלסטרים אמיתיים בצורת חצי פלסטר, לב העשוי משני חלקי פלסטר וערימת פלסטרים בגדלים ושילוב של משחק גיאומטרי מרתק וראשים מעוגלים, דדה רוצה שנרפא את הפצע הפנימי והחיצוני שלנו באמצעות אומנות.

מה ההבדל בין גרפיטי לאמנות רחוב

גרפיטי באה מהמילה גרפו – אותיות, לדוגמה: “איזה כיף שכיף, ברוך ג’מילי, אומנות או למות שטבע האמן יהונתן כיס לב, אין ערבים אין חומוס, בדרך כלל כשאנו מדברים על גרפיטי אנו מדברים על תופעה שהחלה בשנות השבעים של המאה ועשרים בה אפרו אמריקאים ולטינים התחילו לרסס על גשרים ורכבות, אז לא היה אינטרנט. נקרא לאותיות הקשות לקריאה שאנו מכנים רייטינג אותם עושים “רייטרים” האמנים היוצרים אותם בדרך כלל בלילה, באופן חתרני, בסְפריי, ללא סקיצה ובפְרי סטייל, לבד או ב״צוות״ הקרוי בשפת רחוב “קְרו”, גרפיטי משתייך ל״אמנות חתרנית״.

לאומנות רחוב אין ממש חוקים, אפשר להשתמש בכל טכניקה, בכל מקום, היא קרויה גם ״פוסט גרפיטי״ ״אמנות אמירתית״, מחאה, מגדר, פוליטיקה, אקולוגיה, הומור ועוד, היא מבוטאת בדמות ולעיתים בשירה, אמני הפוסט גרפיטי פועלים ברחוב ובגלריות, לחלקם היא גם פרנסה.

תחנה הבאה

פתח מפה

הוראות הגעה לנק' המפגש

בתחבורה ציבורית: כל קו המגיעה מהארץ אל התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, עולים לקומה השביעית של דן אל הספסלים הוורודים מול מודיעין דן..


ברכב: חניון הגדוד העברי, חוצים את הגינה, נכנסים משער 41 ברחוב לוינסקי. עולים לקומה השביעית של דן אל הספסלים הוורודים מול המודיעין.


בהגיעכם מול הספסלים הורודים מצדי הלוח האלקטרוני הענק תראו קומוניקט בעברית ובאנגלית המספר את סיפור התערוכה להכרות ראשונית.

הנחיות לסיור

[/wcm_restrict]
סיור עצמאי
נגן וידאו

תוכן מוגן

תוכן העמוד הזה הוא חלק מסיור עצמאי המופעל ע”י Go.BeeTravel, התוכן נבנה עבור טלפונים חכמים וטאבלטים. כדי לקבל גישה מלאה עליך לרכוש את הסיור, אם יש לך גישה בבקשה התחבר למערכת והתוכן יופיע.
ניתן להתחבר למערכת ממכשיר אחד בלבד.

Go הוא סיור וירטואלי עצמאי ואינטראקטיבי שקורה בשטח דרך הנייד שלך.
התכנים הכי המעניינים ורלוונטיים, המקומות הכי חמים בעיר, מוגשים עבורכם בעטיפה טכנולוגית תאפשר לך לצאת לסיור בזמן שלך, עם החברים שלך, באינטימיות שלך ובמחיר אטרקטיבי.

קבלו מאיתנו עדכונים

דילוג לתוכן