סיור גרפיטי בתל אביב עם מיכל קרק

סיור גרפיטי עצמאי בפלורנטין – תחילת הסיור - סיור גרפיטי בתל אביב

הצטרפו למיכל קרק, מדריכת טיולים תל אביבית שמתמחה בגרפיטי ואמנות רחוב לסיור גרפיטי בפלורנטין, השכונה הכי צבעונית בתל אביב, הסיור גרפיטי בתל אביב הוא סיור אסטטי, מפתיע, צבעוני ומתאים לכל הגילאים, בואו עם המצלמה :-) יהיה כיף!

ברוכים הבאים לסיור הכי צבעוני בשכונה הכי צבעונית בארץ!  מקווה שהכנתם את המצלמות:) בואו מצאו לכם ספסל בגינה שמאחוריכם, תפעילו את הסרטון ונדבר רגע על מה זה גרפיטי ומה זה אמנות רחוב, ובעצם גם איפה אנחנו נמצאים…. אנחנו נמצאים בגינת הטרקטור (הקרויה על שם המגלשה הנחמדה בצורת … כן, טרקטור. מוזמנים להשתעשע בה ובנדנדות לפני שמתחילים.) כאן נוכל לראות את סרטון הפתיחה וגם להשקיף על שתי יצירות גדולות ונהדרות שמתנשאות על הקיר שמעל לחניון, מעבר לכביש... שימו לב! גרפיטי היא תופעה דינמית ומשתנה כל הזמן. הסרטונים בסיור צולמו בחודש מארס 2020, וחלק מהקירות כבר השתנו: יצירות נמחקו, ובמקומן נוצרו חדשות. לכן היזהרו! אל תנסו לזהות את המיקום שלכם לפי היצירות שמופיעות בסרטונים, אלא לפי המפה וההסברי ההגעה:)

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן