סיור חומוסיות בירושלים - חומוסיית לינה

חומוס לינא - סיור חצרות בעיר העתיקה

ברוכים הבאים לחומוסיית לינה, כנסו פנימה, מסרו ד"ש לעַ'אלִבְ (ראלב) שבעמדת ההגשה ומצאו את מקומכם, עדיף בקומה הראשונה. לינה היא אחת החומוסיות הבודדות שמצליחות לשמור על קשר אמיתי עם הציבור המקומי מצד אחד, ומהצד השני לקבל בברכה תיירים וישראלים מכל העולם, המאכלים העיקריים שתמצאו פה זה כמובן החומוס, המסאבחה, חומוס פול וגם קצת סלטים. אם יתמזל מזלכם יכול להיות שבדיוק היום הכינו מאכל פחות מוכר שנקרא "פַאטֵה", תשאלו את עַ'אלִבְ ואם יש תזמינו את זה, יהיה לכם מספק חומוס רגיל בהמשך. מה זה חומוס פַאטֵה? פַאטֵה זו מנה שמכירים בעיקר המקומיים, מדובר בחומוס שבזמן הבישול הוסיפו למי הבישול חתיכות של פיתה, כך שהפיתה כבר בפנים, ואת המנה יגישו לכם בלי פיתה בצד, המרקם שונה מאוד ממה שאתם מכירים, דומה יותר לסלט חצילים. * זה המקום להזכיר לכם ש"לא תהיו לי גיבורים גדולים" שמרו מקום בבטן, יהיה עוד הרבה אוכל בסיור.

סיור חומוסיות קולינארי בעיר העתיקה, בזמן ובקצב שלהם! רוצים להכיר את החומוסיות הכי שוות בירושלים? איפה נמצא מפעל הטחינה העתיק ומה כל כך שונה שם מהטחינה שאתם מכירים היום? בואו עם דורון יושע לסיור קולינרי בעיר העתיקה, סיור בו תאכלו קבב אורגינאל, תכירו את אבו שוקרי המקורי, תשתו קפה בפתח הר הבית ותקנחו בכנאפה מתוקה, עם הרבה מאוד סיפורים עסיסיים וטעימים של מאחורי הקלעים, בואו!

שימו לב, כדי לצפות בתוכן הסיור אתם צריכים לרכוש אותו, אם רכשתם פשוט התחברו

׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן