בריכת ממילא

בריכת ממילא ממוקמת ממש במרכז ירושלים של היום בלב בית קברות מוסלמי ולפיכך שייכת לווקף המוסלמי עד היום. הבריכה ובית הקברות היו עוד הרבה שנים לפני שהתחילו לצאת החומות של העיר העתיקה ושכונת מחנה ישראל ונחלת שבעה (השלישית) גבלו בבריכה ובית הקברות. הבית היחידי הוא בית שומר בית הקברות נמצא על השביל בין רחוב אגרון לרחוב בן סירא, בואו תראו את הסרטון על בית הקברות.

באמצע המאה ה-19, כשבארץ שלטו התורכים, התחיל בירושלים תהליך היציאה מהחומות של העיר העתיקה, עד אז ירושלים הייתה עיר קטנה סגורה בתוך החומה. אבל מה גרם לתושבי העיר לצאת מהחומה? מה השכונה הראשונה שבנו מחוץ לחומות? מה היה אופי ההתישבות? כל זאת ועוד תגלו בסיור בעקבות היציאה מהחומות בירושלים, בו נבקר במשכנות שאננים, מחנה ישראל, נחלת שבעה וכל מה שבינהם. מדריך הסיור דורו חיות. – הסיור עצמאי וכולל סרטונים וקטעי הסבר נוספים, קליל מאד ומתאים גם למשפחות עם ילדים, הסיור עצמאי עם הטלפון הנייד.
התחברות / רכישה
להתחבר
׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן