ככר הבימה והיכל התרבות

במקום, לצד מבנה התיאטרון - ישנה רחבה מהודרת עם גינת פרחים יפה השקועה במרכזה וגם בריכת מיים דקורטיבית. הרחבה הנאה הזו חביבה מאוד ע"י תושבי הסביבה שפוקדים אותה בהמוניהם בחורף - בימי שמש נעימים או אחה"צ. לצד הרחבה - אולם היכל התרבות המשמש במהלך השנה להופעות שונות, פסטיבלים, אירועים ובעיקר ביתה של התזמורות הפילהרמונית הישראלית. התזמורת מתקיימת פה קונצרטים רבים במרוצת השנה. עוד תמצאו פה - פינת טבע קטנה ושמורה בשם "גן יעקב" המשמרת שני שקמים מוותיקי העיר עוד כשהיו פה רק חולות ואף לא בית אחד.

הצטרפו לטיול אופניים מודרך בתל אביב עם אלונה גלבוע, בזמן ובקצב שלכם, עם הסמארטפון. נרכב בשדרות ובשבילי האופנים, נבקר באתרים היפים של תל אביבף כמו בית בן גוריון, הבימה, גן מאיר,בית קק”ל, בית ביאליק ומבנה העריה, גן העיר, כיכר רבין, נחלת בנימין ונקנח בשוק הכרמל. ובדרך תשמעו את הסיפורים וההדברים בסרטונים וקטעי אאודיו. עם הטופניים תוכלו לראות בשעתיים את מה שיקח ברגל לראות ביום שלם! בואו לטיול, המדריכה ממתינה לכם בנקודת ההתחלה.
התחברות / רכישה
להתחבר
׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן