מדרחוב נחלת בנימין

נחלת בנימין הוא אחד האזורים שוקקי-החיים בעיר גם ביום וגם בלילה. רוב שנותיה של השכונה פעלו פה חנויות רבות של בעלי מלאכה , בעיקר חנויות לממכר טקסטיל והיתה זו שכונת סוחרים אפרורית וסואנת. מאז העשור האחרון ומאז שהכבישים פה הפכו למדרחוב… השינוי הפיך רוח חיים חדשה וצעירה ברחוב הישן שקם לחיים. החלו לקיים כאן יריד אומנות ועבודות-יד פעמיים בשבוע (בשלישי ובשישי בבוקר) אמנים שונים עם דוכנים קטנים מציעים למכירה עבודות אומנות מקוריות… אמני גרפיטי אימצו בשמחה את תריסי החנויות ועיטרו אותם בציורים צבעוניים, פאבים ומסעדות נפתחו פה, בצמידות לסצנת הפאבים של שוק הכרמל הסמוך... בתי המגורים עברו חידוש ושימור והשכונה הפכה מוקד משיכה ופעילות לצעירים, תיירים ומבקרים מכל הארץ שרוצים לחוש את האווירה התוססת והעליזה של העיר.

הצטרפו לטיול אופניים מודרך בתל אביב עם אלונה גלבוע, בזמן ובקצב שלכם, עם הסמארטפון. נרכב בשדרות ובשבילי האופנים, נבקר באתרים היפים של תל אביבף כמו בית בן גוריון, הבימה, גן מאיר,בית קק”ל, בית ביאליק ומבנה העריה, גן העיר, כיכר רבין, נחלת בנימין ונקנח בשוק הכרמל. ובדרך תשמעו את הסיפורים וההדברים בסרטונים וקטעי אאודיו. עם הטופניים תוכלו לראות בשעתיים את מה שיקח ברגל לראות ביום שלם! בואו לטיול, המדריכה ממתינה לכם בנקודת ההתחלה.
התחברות / רכישה
להתחבר
׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן