מתחילים בכיכר אתרים

ככר אתרים או בשמה הנוסף: ככר נמיר נחנכה בשנת 1975 על שמו של ראש העיר שיזם אותה – מרדכי נמיר, כיהן בין השנים 1960-69 ונפטר בשנת 1975 מבלי שהספיק לזכות לראות את הככר שנחנכה על שמו . הכיכר התיירותית בשנותיה הראשונות היתה אטרקציה מרשימה, יוקרתית ואסטטית וזכתה לרבבות מבקרים ותיירים כל זאת למשך מספר שנותיה הראשונות בלבד. לאחר מכן – מרבית שנותיה סבלה מהזנחה רבה . במסגרת תוכניות הפיתוח בעיר – העיריה מתכוונת בשנים הקרובות להסיר את הככר מהנוף פה ובמקומה יעמדו שני מגדלים רבי קומות. כרגע אלה התוכניות וכדרכן של תוכניות עירונית – להשתנות, להתבטל בהתאם למשתנים רבים . נצטרך לחכות ולראות 🙂

הצטרפו לטיול אופניים מודרך בתל אביב עם אלונה גלבוע, בזמן ובקצב שלכם, עם הסמארטפון. נרכב בשדרות ובשבילי האופנים, נבקר באתרים היפים של תל אביבף כמו בית בן גוריון, הבימה, גן מאיר,בית קק”ל, בית ביאליק ומבנה העריה, גן העיר, כיכר רבין, נחלת בנימין ונקנח בשוק הכרמל. ובדרך תשמעו את הסיפורים וההדברים בסרטונים וקטעי אאודיו. עם הטופניים תוכלו לראות בשעתיים את מה שיקח ברגל לראות ביום שלם! בואו לטיול, המדריכה ממתינה לכם בנקודת ההתחלה.
התחברות / רכישה
להתחבר
׳
1
2
3
4
5
Wellcom
איזה כיף להתחיל בחוויה, מומלץ לעבור על ההנחיות הבאות כדי שהכל יזרום לכם בכיף.

> לחצו על החץ הצהוב שמאלה >

הנחיות שימוש בממשק
לדלג בין תחנות
לחיצה על התפריט מצד ימין למעלה תפתח את רשימת התחנות ותוכלו לדלג.
הנחיות שימוש בממשק
לנווט בקלות
לחיצה על כפתור המפה למטה תפתח הוראות הגעה מפורטות לתחנה ומפה
הסבר שימוש בממשק
לקבל את כל המידע
לחיצה על הסרטון תפעיל אותו, ברוב התחנות יש הרחבות מרתקות, לחצו על הכותרות כדי לקרוא ולהאזין
יוצאים לדרך
אתם יכולים להתחיל בחוויה כבר עכשיו, הפעילות פתוחה ל-14 יום ללא הגבלה ואנחנו ממליצים לכם לשחק קצת עם הממשק ולהתרגל. אל תשכחו, ניתן להיות מחוברים במקביל רק עם מכשיר אחד. שיהיה לכם כיף :-)
דילוג לתוכן